image

 

Meresha, Indie tarzında müzikler yapan yeni bir ses sanatçısı. Billboard en iyi 40 şarkı arasına girmesiyle kendinden söz ettirdi, ve önümüzdeki günlerde de Türkiye’de de buna devam edecek gibi. 

image

Hayata gözlerini #Varşova‘da açan sanatçı, 12 yaşındayken ilk şarkısı “Fool Don’t Be” ile müzik hayatına adımını atmış. 15 yaşındayken de ailesiyle birlikte Amerika’ya taşınmışlar. 

Kendisiyle yaptığım görüşmede Türkiye’yi sevdiğini ve hatta ilerleyen zamanlarda Türkçe bir şarkı bile söyleyebileceğini belirtti. 

Tweet'e Gitmek İçin Buraya Tıkla

En son çıkan şarkısı “Together” yani “Birlikte” ile birlik, beraberlik mesajı vermesi, bana bu yıl ki Şeb-i Arûs töreninin temasını da çağrıştırması hasebiyle beğendiğim bir şarkı oldu. Bahamalar’da ve Flo Rida’da çekilen bu şarkının klibini paylaşmadan önce kişisel sitesinde paylaştığı mesajın mealini paylaşmak istiyorum:

Neden mi “Birlikte” olmalıyız

Sizinle yeni single çalışmam “Birlikte”yi paylaşmaktan gurur duyuyorum. Bu şarkı aynı zamanda “Juntos” adıyla ilk İspanyolca seslendirdiğim bir parça.

Dünyamızda insanları ten rengiyle, milli geçmişleriyle, dini yada cinsel tercihleriyle, yada diğer tüm görüşlerinden dolayı ayıramayız.

Ben “Birlikte” daha iyi olduğumuza inanıyorum. Ne demişler, “Birlikten kuvvet doğar.”

Birlikte, yani “Together” ve “Juntos” kişisel ve evrensel aşk hakkında şarkılardır. Sevgi, Dünyayı bir tek bütün haline getirmenin tek yoludur.

Hadi bana katıl!

“Birlikte” daha ileri gidelim :)”

 

Etiketler